– Коханий, а ти чому не збираєшся? – спитала Іра у чоловіка. – У тебе ж літак за 4 години? – А я тобі не сказав? – Віктор кинув на дівчину дивний погляд. – Відрядження перенесли. – А, зрозуміло, – якось розчаровано промовила Іра і поспішила до спальні, за телефоном. Чоловік тільки зміцнився у своїх підозрах – дружина щось приховує.

– Дорогий, а ти чому не збираєшся? – спитала Іра у чоловіка, який сидів перед телевізором. – У тебе ж літак за чотири години?

– А я тобі не сказав? – Віктор кинув на дівчину дивний погляд. – Відрядження перенесли. Полечу наступного тижня.

– А, зрозуміло, – якось розчаровано промовила Іра і поспішила до спальні, за телефоном. Відправивши комусь пару смс, вона повернулася до чоловіка, присіла поруч на диван і теж почала дивитися чергове шоу про тварин.

Чоловік тільки зміцнився у своїх підозрах – дружина щось приховує. Занадто охоче вона відправляє його на посиденьки з друзями, у відрядження. І навіть не свариться, коли він приходить додому трохи хильнувши!

Друзі в один голос говорили Віктору, що така дружина просто подарунок небес, і тут радіти треба, а не шукати підводного каміння. Але… Чоловіка гризли сумніви. Все-таки, він на десять років старший за свою кохану дружину. Раптом їй стало з ним нудно? І вона знайшла собі когось молодшого?

Добре хоч Віктору вистачало розуму тримати свої думки при собі. Звинувачувати когось, не маючи доказів – погана ідея, це він як юрист знав дуже добре. Чоловік, який сумнівається, хотів бути на сто відсотків впевненим у своїх підозрах. Тому він вчинив не дуже гарно. Він установив кілька прихованих камер по всій квартирі.

У відрядження він їхав із важким серцем. Іра навіть занепокоїлася, чи не заслаб її дорогий чоловік? Віктору вартувало великих зусиль відхреститися від градусника і купи пігулок. Така турбота гріла душу і давала надію, що він просто багато напридусував.

Дивитися відео в режимі онлайн чоловік не захотів, надто вже важлива робота його чекала. Відволікатися на сімейні проблеми він просто не мав права, будучи справжнім професіоналом своєї справи. Лише вечорами, коли зі справами було покінчено, Віктор ловив себе на тому, що запускав програму, яка транслювала відео. Звичайно, він відразу все згортав і прибирав ноутбук у тумбочку, подалі від спокуси.

Тиждень пролетів як одна мить. Ось Віктор вже вдома, проводить дружину на роботу. Йому дали кілька вихідних і він мав намір провести їх з користю. Сьогодні чоловікові потрібно було дізнатися, чи є їхній шлюб по-справжньому міцним, чи давно і безповоротно зруйнований.

Порожній стіл. На нього Віктор ставить ноутбук і кружку міцної кави. Одине натискання на клавішу і пішов запис.

Спочатку не відбувалося зовсім нічого. Все як завжди, прибирання, готування… Але ближче до вечора…

Віктор у шоці дивився, як його дружина, що постійно одягається за останнім словом моди, сидить перед комп’ютером у розтягнутій футболці та незрозумілих шортах, і азартно стукає по клавіатурі. З динаміків лунають звуки та добірні вигуки товаришів по команді. Іра виявилася любителькою комп’ютерних ігор.

– Так … – тільки і зміг видавити з себе чоловік. – Що ж, це теж не дуже добре, але ж у кожного мають бути свої захоплення, чи не так?

У прискореному режимі він подивився дні, що залишилися. Нічого нового він там не побачив, кілька годин за комп’ютером та звичайні домашні справи. А головне, жодних сторонніх людей у ​​квартирі, і жодних незапланованих відлучок!

Із чистою совістю Віктор закрив програму. Відчуваючи свою вину за необґрунтовані підозри, він вирішив зробити подарунок дружині – замовив столик у улюбленому ресторані Іри.

Але камери поки що чоловік вирішив не прибирати. Хіба мало що…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *