Надя не могла догодити своєму чоловіку. Все робила не так, і це було видно за його виразом обличчя. І жінка вирішила досить! Якось Сергій повернувся з роботи пройшов на кухню, коли побачив, що дружина нічого не приготувала, почав кричати: – І чому ще вечеря не готова? – Візьми, та сам приготуй, – твердо відповіла Надія. Сергій був шокований і не розумів, як Надя змогла так з ним розмовляти

Надія відчувала холод з боку свого чоловіка, але не могла зрозуміти, що сталося, чому він так віддалився від неї. Хоча вона все робила для чоловіка. Вона постійно міняла зачіски, перефарбовувала волосся, купувала одяг, і все це заради нього одного. Вона не могла йому догодити, все робила не так, і це було добре видно за його виразом обличчя.

Сергій постійно чіплявся до неї, що вона не так сорочки погладила, йди перегладжуй, чому народила дочку, а не сина, і постійні чому. 

Все одно, як би вона не старалася, все йому не так і не те. Жінка змирилася з тим становищем, у якому перебуває, і все мовчки переробляла чи робила заново. Надія вже не могла сваритися з чоловіком, тому намагалася переборювати свій емоційний стан.

Звичайно, з таким ставленням не тільки втратиш сенс до життя, а ще й знизитися самооцінка. А Сергію хоч би що, він тільки ставав кращим, розквітав і пах. Від розуміння того, що вона йому не потрібна, у Надії опускалися руки, і її життя втрачало фарби. 

Якось, Надія зателефонувала подрузі і поділилася тим, що вона почала згасати і перетворюватися на незрозуміло кого. А подруга у свою чергу підтримала Надію та підказала, куди вона може сходити, щоб відновити свій внутрішній стан та зовнішній вигляд. Це був спеціальний тренінг, де вона зможе повірити в себе та перестати бути прибиральницею для свого чоловіка.

Тоді, Надія поставила собі за мету, що вона більше не буде зручною дружиною, адже вона не річ, яку можна підняти обтрусити, а потім знову взяти і викинути. Надія ніде не працювала, бо чоловік заборонив їй, сказавши, що вона має сидіти вдома та виховувати дітей. Вона якось хотіла піти в магазин і купити нову сукню, а Сергій сказав, нема чого витрачатся на всякі ганчірки, нехай ці гроші підуть у сімейний бюджет.

Настав вечір, Сергій повернувся з роботи, роздягнувся у коридорі і пройшов на кухню, коли побачив, що дружина нічого не приготувала, почав кричати:

– І чому ще вечеря не готова?

– Візьми, та сам приготуй, – твердо відповіла Надія.

– Що ти сказала? Це ти маєш готувати. І хто тобі взагалі дав право так говорити зі мною? Ти хто тут така? – обурено промовив Сергій.

– Що чув. Я починаю нове життя і з наступного тижня вже виходжу на роботу, – відповіла Надія.

– Що? А діти? – Запитав здивований чоловік.

– Діти залишаються на тобі, розклад гуртків я зробила, листок на кухні. А я завтра поїду до мами на тиждень, – сказала Надія і пішла до кімнати, не чекаючи відповіді чоловіка.

Сергій нічого не сказав дружині, на її висловлювання, він був шокований і не розумів, як вона змогла взагалі так з ним розмовляти.

Наступного ранку, поки діти відволікали Сергія, Надія потихеньку зібралася і поїхала до мами, як і запланувала. Приблизно розрахувавши час, коли у дітей почнеться зміна, вона зателефонувала їм і розповіла про свої наміри, що хоче провчити їхнього тата і взяти все в свої руки. Діти були раді, що мама хоче стати колишньою.

Сергій щодня дзвонив Надії, щоб поговорити з нею, але жінка категорично не хотіла брати слухавку від чоловіка, адже вона таки відпочиває. Діти намагалися допомагати батькові, щоб не дійшло до того, що він все кине і взагалі перестане щось робити. І коли батько робив щось не так, діти казали:

– А мама все знає, що і як треба робити, не те що ти.

Щовечора, діти писали мамі, про те, як пройшов день і як поводився тато. Через тиждень Сергій почав займатися з дітьми, не чіпаючи ремінь, як це було до того, поки вона не розписала план дій щодо чоловіка. Тоді Надія подумала ще відпочити і погостювати у мами. Минуло ще кілька тижнів і Надія повернулася додому, повністю оновлена ​​та впевнена у собі жінка. На новій роботі у неї все було добре.

Коли жінка переступила поріг їхньої квартири, то Сергій не очікував побачити її такою, і звичайно вона не очікувала, такої реакції від чоловіка:

– Дорога Надю, проходь, я вечерю приготував, все холоне. Діти, мама приїхала. Пробач дурня, не знав, що робити, і як поводитися, поки тебе не було вдома, я місця собі не знаходив. Вибач мені, ти найкраща дружина та мама.

Ось так Надія змогла провчити свого чоловіка, щоб він зрозумів, як це займатися дітьми, паралельно робити домашні справи та ще йому приділяти час. Тепер він зрозумів, що таке любити і навіть цінувати свою дружину, коли вона втомилася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *