– Мамо, ну він же тобі в сини годиться! – кричала до матері Катерина. – Тобі вже 43, а йому тільки 33. – Мамо, ти мене чуєш, ти мене бачиш? – стоячи перед матір’ю говорила Катя. – Так, Катя так, чую. Я все своє життя присвятила тобі. Я просто хочу жіночого щастя, – Антоніна Михайлівна загадково посміхалася. Та в Каті вже визрів план

-Мамо, ну він же тобі в сини годиться! – намагалася достукатися до матері Катерина.

Про те, що її мати 43-річна жінка, зустрічається з молодим чоловіком 33-х років, вона дізналася від своєї подруги Лідки.

Виявляється Макс був сусідом Ліди і ось одного разу Ліда побачила, як у під’їзд обнявшись заходять Макс з Антоніною Михайлівною. Вона навіть встигла сфотографувати їх на телефон. Саме цю фотку вона показала своїй подрузі Каті.

-Мам ти мене чуєш, ти мене бачиш? – стоячи перед матір’ю говорила Катя.

-Так, Катя так, що мені тобі сказати, ти донечка виросла. Я все своє життя присвятила тобі. Я все зробила для тебе. Я хочу просто жіночого щастя, мені багато не треба, – Антоніна Михайлівна так загадково посміхалася, що Катя зрозуміла це серйозно.

-Лідо, що робити, адже у нас трикімнатна квартира і дача, а якщо мати все це відпише йому? – сидячи у подруги розмірковувала Катя.

Вона єдина дочка. Так, вона любить маму, але бачити з нею молодого чоловіка було її неприємно. Мама гарна і приваблива. Вона розуміє, що на неї заглядаються мужики. Але щоб ось так відкрито зустрічатися вдень. Такого від мами вона не чекала.

-Що робити, що робити? Спокусити його треба, ось і все, – говорила Лідка.

-Почекай це як? А хто спокусить? – запитувала Катя.

-Ну хто ти звичайно! Не я ж, адже я його сусідка він може здогадатися,- говорила Ліда прокручуючи в голові геніальний план зради Максима.

Цей молодий чоловік два роки тому купив квартиру в її під’їзді. Одягнений за останньою модою, постійно поголений і завжди ввічливий. Він зачарував Ліду. У своїх мріях вона вже уявляла їх разом. Але як би не намагалася Ліда звернути увагу Максима, він не реагував. А тут таке. Вона побачила Катіну матір, яка обіймалася з ним.

-Стара тітка, а все туди ж, – дістаючи телефон, вона фотографувала Антоніну Михайлівну з Максом.

-Ну ти як готова? – запитувала Ліда у Каті коли та прийшла до неї додому.

-Я навіть не знаю, – в якомусь роздумі говорила Катя.

-Що ти не знаєш? Ти дочекаєшся коли він одружиться на матері, і вона під його чарами відпише все йому? – шепотіла вона Каті.

-Значить так, ти вранці з телефону мами пиши йому смс, що вона чекатиме його у себе вдома. Потім зітреш. Я зроблю дублікат ваших ключів. І коли Максим буде з тобою, я вас сфотографую. Все мама вільна, вона тільки буде тобі вдячна за те, що ти розплющила їй очі, – з якимось захопленням говорила Ліда.

Увечері в квартирі Антоніни Михайлівни пролунав дзвінок. Катя відчинила двері – на порозі стояв Максим. Ліда говорила у що має бути одягнена Катя. Але вона не змогла пересилити себе, і тому зустріла Макса у спортивному костюмі.

-Проходь, мама скоро прийде, – вона розуміла що у неї в запасі тільки година.

-Катя, це навіть добре, що Тоня затримується, я навіть радий, що ми з тобою віч-на-віч…

У Каті все стислося всередині. Ось зараз вона виведе його на чисту правду. І маму вбереже і квартиру, і дачу. Вона почала поступово розстібати блискавку на костюмі.

-Катя, можна я буду тебе так називати. Я хочу тобі сказати поки немає Тонечки, що я дуже і дуже люблю.

-Я теж, – продовжуючи розстібати блискавку говорила вона.

-Я люблю твою маму, сильно сильно, я не уявляю своє життя без неї. А вона не уявляє своє життя без тебе. Але ти вже доросла дівчина, у тебе все попереду.

Я хочу щоб Тонечка була щаслива. У мене квартира в Києві, невеликий бізнес. Ми навіть зможемо допомагати тобі встати на ноги. Ти тільки скажи та відпусти маму.

Катерина різко потягла замок блискавки вгору, яка вона д*рна.

-Добре, я поговорю з нею.

Максим міцно обійняв Катю.

-Ну? Що я говорила, Антоніні Михайлівні буде дуже цікаво дізнатися про Максима, – вихваляючись зробленими фото перед Катею, тріумфувала Ліда.

-Не треба Ліда, він дійсно любить маму. І я хочу щоб вона була щаслива. А те, що він мене обійняв, то це від любові до мами, – і вона сама забрала телефон у подруги і видалила фото.

Через три місяці Катерина приїхала до Києва на весілля мами та Максима. А через рік Максим із Тонею вже їхали на весілля Каті та Слави до Житомира.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *