– Коханий, забереш мене з роботи? – Я зайнятий, – коротко відповів чоловік. На задньому плані було чітко чути телевізор. Дівчині було прикро до сліз. -Все-таки я йому набридла. Значить, розлучення. Але просто так я його не відпущу. Маленьку помсту він заслужив …

– Коханий, забереш мене з роботи? – Женя подзвонила чоловіку з надією, що після важкого робочого дня її не доведеться сорок хвилин трястися в маршрутці.

– Я зайнятий, – коротко відповів чоловік. На задньому ж плані було чітко чути телевізор, а значить Артем вдома.

Дівчині було прикро до сліз. Шлюб тріщав по швах, але ж ще півроку тому чоловік був готовий її на руках носити. Що змінилося за цей короткий час? Женя не знала.

Вона стежить за своєю фігурою, проводячи пристойну кількість часу в спортзалі. Неймовірно готує – не дарма ж працює в популярному ресторані. Ніколи не просила грошей, не влаштовувала істерик, була готова виконати будь-яке бажання чоловіка …

– Ти так йому швидко набриднеш, – хитала головою мама, вислуховуючи скарги Жені. – Не можна в усьому потурати чоловікові.

– Я просто його люблю, – безпорадно посміхалася у відповідь дівчина. – І він мене любить …

******************************

-Все-таки я йому набридла, – кycaлa губи Женя, переглядаючи історію браузера. Виявляється, Артем весь свій вільний час проводив на сайтах знайомств, спілкуючись з кількома дівчатами відразу. 

– Чому не можна було спокійно зі мною поговорити? Я б зрозуміла і відпустила. Навіщо мyчuтuся, живучи з некоханою жінкою, і мyчuтu її своїм ставленням?

Значить, розлучення. Що ж, вона сильна, вона переживе. Але просто так вона його не відпустить. Маленьку пoмcтy він заслужив …

У той же вечір Женя зареєструвалася на тому ж сайті, що і чоловік, знайшла його і написала. Фотографію дівчина взяла з інтернету, трошки відфотошопила і була впевнена, що Артем клюне. І він клюнув.

Зав’язалося бурхлива листування. Чоловік в своїх повідомленнях розповідав, що він не одружений, готовий до серйозних стосунків і дітей. Усіляко розхвалював свій чудовий характер, чим до сліз смішив дівчину. Вже вона-то добре знає, як складно під нього підлаштуватися.

– Давай зустрінемося, – написала Женя, і, затамувавши подих, чекала відповіді.

– Я тільки за, – повідомлення прийшло через пару секунд. – Але у мене в квартирі тимчасово проживає сестра, готується до вступних іспитів. Так що давай на нейтральній території, а вечір продовжимо в готелі.

– Та ну? – вирвалося у Жені після прочитання. – Чому ти так впевнений, що дівчина тут же погодиться піти з тобою в готель? Так будь-яка нормальна людина образиться подібній пропозицією! Хоча, мені це на руку.

– Так давай зустрінемося у мене вдома? Я живу в котеджі за містом, одна. Нам ніхто не завадить … – А сама думала, погодиться чи ні?

– Чудова ідея! – Артем явно зрадів. Швидше за все тому, що не доведеться витрачати зайві гроші. – Пиши адресу та час. Я примчуся на крилах любові.

– Вулиця **** 25, о десятій вечора. Влаштує?

– Звісно! Чекай на мене.

О дев’ятій годині чоловік зробив вигляд, що його терміново викликали на роботу. Не зміг знайти ключі від машини і знехотя запитав дружину, чи не бачила вона в’язку.

– На тумбочці лежала, – Женя дивилася на чоловіка чесними очима, а сама в цей час стискала ключі в кишені. – Може, кіт поцупив?

– Гаразд, таксі викличу. Мене не чекай, лягай спати.

А дівчина і не думала його чекати. Навіщо? Вона провела цей час з користю – збираючи свої речі. Благо у неї була власна квартира, що дісталася їй від бабусі. Єдине, що вона після себе залишила – це заява на розлучення, яке лежить на самому видному місці.

А Артем приїхав додому лише вранці, шалено злий. Мало того, що дорога в одну сторону зайняла більше години, так ще і Анжели з сайту там не виявилося.

Адреса була реальнна, будинок теж . Але ось жила в ньому далеко не те дівчина модельної зовнішності, що була на знімках. Двері йому відчинила жінка раза в три більша його самого. З одягу на ній був тільки напівпрозорий халат, і чоловік віддав би всі свої гроші, тільки щоб забути ту картину, яку побачив.

Та й взагалі, він ледве відбився від цієї жінки! Знову довелося викликати таксі, що б тільки виїхати з цього місця. Машину довелося чекати дуже довго, Артем навіть встиг замерзнути в своєму піджачку. А ще і водій виявився якимось дивним, і спочатку завіз його чорт знає куди … Загалом, веселенька вийшла нічка.

І тільки зайшовши в квартиру і побачивши заяву, яка лежала на столі, він зрозумів, хто стояв за всім цим жартом. Адже поруч на столі, губною помадою було написано..

Ця солодка пoмcтa …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *